Array Aukcja

martwa natura

Numer aukcji: 1016
Tytuł: "martwa natura"
Kategoria: Malarstwo
Opis:

Olej na płótnie

Cena początkowa: 600zł
Aktualna cena: 0 zł licytuj
Ilość ofert: 0
Koniec aukcji: 2575 dni
Osoba sprzedająca: MałGorzata Pabich
Lokalizacja: Kraków
Najwyższa oferta:
Kup teraz: 1000 zł Kup teraz!

Opis aukcji

praca delikatnie uszkodzona przez autora(dziurka w płótnie)

Licytacja

Zaloguj się

Zaloguj się

Dzisiaj jest

Imieniny: Nina, Celina, Walerian